arrowZasób 1
O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zorientowaną na zapewnienie rynkowo niskich cen energii i gazu oraz profesjonalnej obsługi rosnącemu gronu naszych klientów. 

Ważne jest dla nas zaufanie, zbudowane w oparciu o uczciwość i rzetelność – dlatego dbamy o przejrzysty charakter naszych działań oraz jasność proponowanych warunków.

Wierzymy, że etyczne prowadzenie biznesu jest wartością, która przenika każdy aspekt działania przedsiębiorstw i buduje ich długofalowy sukces, z tego powodu unikamy stosowania agresywnych praktyk sprzedażowych oraz zabiegów marketingowych zmniejszających transparentność naszej oferty. 

Zależy nam na zaproponowaniu korzystnych rozwiązań naszym klientom, o czym przekonali się odbiorcy indywidualni, biznesowi i instytucjonalni z całej Polski. 

Wiemy, iż w dzisiejszych czasach dużych zmian, dobrze jest mieć sprawdzonego partnera, do którego mamy zaufanie. Elastyczność, kreatywność i umiejętność dostosowania się do wymagań naszych Klientów, pozwala z pełnym sukcesem realizować powierzone nam zadania.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których łączy doświadczenie i doskonała znajomość sektora energetycznego oraz gazowego. Cechuje nas innowacyjne traktowanie każdego problemu i elastyczne podejście do każdego Klienta.

Zapewniamy doradztwo na etapie podejmowania decyzji o wyborze sprzedawcy energii, a także specjalistyczną pomoc w trakcie świadczenia usług.

Oferujemy proste i przejrzyste zasady, proponujemy konkurencyjne warunki cenowe. 

U nas Ty jesteś NAJWAŻNIEJSZY!

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej i gazu to najprostszy sposób na oszczędności w Twoim budżecie. 

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy specjalną ofertę dla gospodarstw domowych oraz dla firm.

Nasz zespół

Nasz zespół dba o wysoki standard obsługi, terminową realizację zobowiązań oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, gotów udowodnić, że Energo Operator Sp. z o.o. jest stabilnym i godnym zaufania partnerem.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą oraz wspólnej realizacji projektów. Będzie nam niezmiernie miło zaoferować Państwu pomoc i doradztwo stosownie do Państwa życzeń i potrzeb.

Mamy nadzieję, że nasza oferta rozwinie naszą współpracę lub stworzy warunki do jej nawiązania w najbliższej przyszłości.

ENERGO OPERATOR reprezentuje:

Wojciech Gryczon – Prezes Zarządu

Zapewniamy doradztwo na etapie podejmowania decyzji o wyborze sprzedawcy energii, a także specjalistyczną pomoc w trakcie świadczenia usług.
Koncesje i świadectwo ochronne

Energo Operator Sp. z o.o. funkcjonuje od 2008 roku, koncentrując swoje działania na rynku sprzedaży energii elektrycznej oraz paliwa gazowego. 

Prawną podstawą naszej działalności są:

1. Koncesja udzielona 5 kwietnia 2012 roku przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr OEE/675/13977/W/2/2012/BT na obrót energią elektryczną na terenie całego kraju.

2. Koncesja udzielona 18 grudnia 2015 roku przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr OPG/322/13977/W/DRG/2015/MŻ na obrót paliwami gazowymi na terenie całego kraju.

W 2013 roku Urząd Patentowy RP nadał firmie Energo Operator Sp. z o. o. Świadectwo Ochronne.

Jak zostać naszym Klientem?
Wypełnij formularz kontaktowy :

Zadzwoń do naszego Konsultanta :

22 630 59 60 Centrala Warszawa