arrowZasób 1
O firmie

ENERGO OPERATOR Sp. z o. o. powstała w roku 2008, a jej głównym przedmiotem działalności jest pozyskiwanie klientów oraz handel hurtowy w ramach wolnego rynku energii elektrycznej i gazu ziemnego. Firma prowadzi działalność na terenie całej Rzeczpospolitej Polski jak również poszerza swoje kompetencje o hurtowy handel na sąsiednich rynkach energii.  ENERGO OPERATOR Sp. z o. o. posiada zawarte Generalne Umowy Dystrybucji z następującymi podmiotami:

 • PGE Dystrybucja S.A.
 • TAURON Dystrybucja S.A.
 • ENEA Operator Sp. z o.o.
 • ENERGA-OPERATOR S.A.
 • Innogy Stoen Operator Sp. z o.o.

Na rynku hurtowym firma specjalizuje się w tworzeniu ofert bazujących na produktach giełdowych zarówno długo jak i krótkoterminowych. W swojej ofercie posiada standardowe produkty pasmowe typu BASE oraz PEAK5, którymi handluje w interwałach dobowych, tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych i rocznych. W odpowiedzi na potrzeby klientów o wysokiej konsumpcji energii, Energo Operator Sp. z o. o. tworzy również unikatowe rozwiązania, które precyzyjnie odpowiadają ich potrzebom. Spółka posiada także kompetencje w zakresie zarządzania infrastrukturą elektroenergetyczną obejmującą sieci dystrybucji energii elektrycznej.

 

ENERGO OPERATOR Sp. z o. o. od początku swojej działalność przeszła przez niemal wszystkie etapy rozwoju rynku energii w Polsce od początków jego liberalizacji,  m. in. :

 • wzrost zmian sprzedawcy energii elektrycznej od roku 2008,
 • wprowadzenie systemu handlu świadectwami efektywności energetycznej w roku 2011,
 • uwolnienie rynku gazu ziemnego w roku 2012,
 • wprowadzenie ustawy o OZE w roku 2015,
 • konsolidacja sektora elektroenergetycznego na przełomie 2016 i 2017,
 • spektakularny wzrost cen energii w roku 2018,
 • wprowadzenie ustawy cenowej oraz systemu rekompensat w roku 2019.

 

Podsumowując ENERGO OPERATOR Sp. z o. o. od 8 lat jest aktywnym uczestnikiem rynku, który w sposób profesjonalny i rzetelny świadczy dostawy energii elektrycznej i gazu ziemnego. Długofalowe doświadczenia stanowią o jej niezawodności, a także umiejętności prowadzenia działalności w zmieniających się realiach rynku energii.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których łączy doświadczenie i doskonała znajomość sektora energetycznego oraz gazowego. Cechuje nas innowacyjne traktowanie każdego problemu i elastyczne podejście do każdego Klienta.

Zapewniamy doradztwo na etapie podejmowania decyzji o wyborze sprzedawcy energii, a także specjalistyczną pomoc w trakcie świadczenia usług.

Oferujemy proste i przejrzyste zasady, proponujemy konkurencyjne warunki cenowe. 

U nas Ty jesteś NAJWAŻNIEJSZY!

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej i gazu to najprostszy sposób na oszczędności w Twoim budżecie. 

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy specjalną ofertę dla gospodarstw domowych oraz dla firm.

Nasz zespół

Nasz zespół dba o wysoki standard obsługi, terminową realizację zobowiązań oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, gotów udowodnić, że Energo Operator Sp. z o.o. jest stabilnym i godnym zaufania partnerem.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą oraz wspólnej realizacji projektów. Będzie nam niezmiernie miło zaoferować Państwu pomoc i doradztwo stosownie do Państwa życzeń i potrzeb.

Mamy nadzieję, że nasza oferta rozwinie naszą współpracę lub stworzy warunki do jej nawiązania w najbliższej przyszłości.

ENERGO OPERATOR reprezentuje:

Wojciech Gryczon – Prezes Zarządu

Zapewniamy doradztwo na etapie podejmowania decyzji o wyborze sprzedawcy energii, a także specjalistyczną pomoc w trakcie świadczenia usług.
Koncesje i świadectwo ochronne

Energo Operator Sp. z o.o. funkcjonuje od 2008 roku, koncentrując swoje działania na rynku sprzedaży energii elektrycznej oraz paliwa gazowego. 

Prawną podstawą naszej działalności są:

1. Koncesja udzielona 5 kwietnia 2012 roku przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr OEE/675/13977/W/2/2012/BT na obrót energią elektryczną na terenie całego kraju.

2. Koncesja udzielona 18 grudnia 2015 roku przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr OPG/322/13977/W/DRG/2015/MŻ na obrót paliwami gazowymi na terenie całego kraju.

W 2013 roku Urząd Patentowy RP nadał firmie Energo Operator Sp. z o. o. Świadectwo Ochronne.

Jak zostać naszym Klientem?
Wypełnij formularz kontaktowy :

  Zadzwoń do naszego Konsultanta :

  22 253 02 93 Centrala Warszawa